Novinky
 • Poslední informace o Brixi Transformers - naší Brixince

  Chtěli bychom oznámit, jednu velmi smutnou zprávu. Dne 6.8.2020 nám zemřela a odešla do psího nebe a věříme i do psího ráje fenka Brixi Transformes - naše věrná Rottweilerka Brixinka.

 • Novoroční přání

  Krásné prožití vánočních svátků, mnoho štěstí, zdraví, úspěchů i při výcviku a výchově Rottweilerů v roce 2021 přejí všem našim příznivcům Kvapilovi - Black Artemis.

Návštěvy:
Dnes: 7Celkem: 64131

Odchovy

 • hurá za mámou

  Vrh B (2015)

  Děkujeme všem našim příznivcům, že navštívili naše stránky a prohlédli si naše štěňátka, které byli opravdu krásné a milé. A proč byli? Protože již jsou všechna štěňátka u nových páníčků a myslíme si, že všechny štěňátka se dostali k dobrým, hodným lidem a my jim také touto cestou přejeme hodně trpělivosti s výchovou štěňátek a také hodně úspěchů ve sportovní kynologii.

 • u naší psí mámy Brixi

  Vrh A (2014)

  Děkujeme všem našim příznivcům, že navštívili naše stránky a prohlédli si naše štěňátka, které byli opravdu krásné a milé. A proč byli? Protože již od 08.06.2014 jsou všechna u nových páníčků a myslíme si, že se všechny dostali k dobrým, hodným lidem a my jim také touto cestou přejeme hodně trpělivosti s výchovou a také hodně úspěchů ve sportovní kynologii.